Licznik odwiedzin ministat liczniki.org
A A A

Aktualności


Uroczyste rozpoczęcie
roku szkolengo 2016/2017

1 września 2016

9:00 Msza Święta - Kościół Trójcy Przenajświetszej
w Rybniku Popielowie
10:10
Akademia - sala gimnastyczna Gimnazjum

 


 

Egzaminy poprawkowe 2016

z chemii oraz matematyki odbędą się
26 sierpnia (piątek) o godzinie 9:00.

 


 

Drodzy rodzice klas pierwszych i drugich.
Przypominam, że Państwa dzieci objęte są programem "darmowych podręczników" dlatego nie musicie Państwo kupować żadnych książek (oprócz religii ). Wszystkie niezbędnę podręczniki zostaną wypożyczone Państwa dzieciom z biblioteki szkolnej we wrześniu. 

Wykaz podręczników dla klas trzecich znajduje się w zakładce dokumenty.


 

SZKOŁA SPORTOWYCH TALENTÓW

Prosimy o zapoznanie się z projektem Szkoła Sportowych Talentów, który realizowany jest w naszej szkole od 27 listopada 2015 r. do 20 czerwca 2016 r.

 

Filmik wykonany przez Mateusza Potempę

[KLIKNIJ]

 Przedstawiamy filmiki na temat zachowań fair play w sporcie nakręcone przez ucznia klasy IIIb Kewina Gryta, oraz ucznia klasy IIb Macieja Potempę.

[KLIKNIJ] - Kewin

[KLIKNIJ] - Maciek

 

 


 

Koncert Talentów

Serdecznie zapraszamy rodziców oraz mieszkańców Radziejowa i Popielowa na szkolny Koncert Talentów, który odbędzie się z okazji Dnia Matki i Ojca w środę (15 czerwca) o godzinie 17.00.

ZAPRASZAMY

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie


 

GRATULACJE!!!

Roman Adamczyk został finalistą Ogólnopolskiego Konkursu "Młody Innowator". Wykonał pracę konkursową pod opieką pani Eweliny Niesłańczyk. Więcej o konkursie można przeczytać w zakładce "KONKURSY".


 Kotlina Kłodzka+Praga

W dniach 9 maja do 11 maja 2016 roku klasy trzecie i II b zwiedzały Kotlinę Kłodzką i Pragę. Wycieczka obfitowała w wiele atrakcji. Mogliśmy zobaczyć twierdzę w Kłodzku i Kudowę Zdrój. O mały włos nie zgubiliśmy się w Błędnych Skałach.

czytaj więcej


 

"Bez nienawiści"

15 kwietnia 2016 roku klasy pierwsze wyraziły swój sprzeciw  mowie nienawiści w Internecie poprzez wywieszenie na ulicy Staffa banerów mówiących o tym, że młodzi ludzie z naszej szkoły są przeciwni naruszaniu praw człowieka w sieci. Zjawisko to wywołuje poważne konsekwencje zarówno w sieci jak i poza nią. Jesteśmy szkołą, która dołączyła do Kampanii Rady Europy "Bez nienawiści".


czytaj więcej


 

Książka podróżnicza

1 kwietnia 2016 roku uczniowie klasy I b mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu. Udaliśmy się do Domu Kultury w Chwałowicach na  "Spotkanie z książką podróżniczą - poznajemy Śląsk i szeroki świat".

 

czytaj więcej


 

Żyj smacznie i zdrowo

Łączenie różnych składników i smaków oraz poznawanie nowych technik kulinarnych wciąga, dzięki czemu może stać się dobrą zabawą, a z biegiem czasu - prawdziwą pasją.

 


czytaj więcej

 


Dzień otwarty

W dniu 6 kwietnia 2016 roku gościliśmy w naszej szkole uczniów ze szkół podstawowych.

 

czytaj więcej